امروز : چهارشنبه 25 فروردين 1400
نماد اعتماد
آموزش
تبلیغات

به پرداخت ملت - به پرداخت ملت

--------------------------

----------------------

logo-samandehi

----------------------

PRchecker.info

----------------------

----------------------

pabi.ir Alexa/PageRank

----------------------

pabi.ir CY/PageRank

----------------------

pabi.ir Trust

----------------------

pabi.ir Real PR

----------------------

pabi.ir value

----------------------

CoolSocial

----------------------

آمار سایت
تبلیغ بازدید تاریخ
0 195 00/1/25
1 699 00/1/24
0 721 00/1/23
3 824 00/1/22
1 907 00/1/21
1 1,170 00/1/20
13 1,038 00/1/19
2 1,815 00/1/18
2 884 00/1/17
5 845 00/1/16
لینک دوستان
:: تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر و تعمیر ماشین لباسشویی :

فریزرها و یخچال ها به ما این امکان را می دهند که مواد غذایی کمتری هدر دهیم و پس انداز کنیم و لباس شویی به ما امکان شستن هرچه سریع تر لباس و مقدار زیادی را به ما میدهند.
پس یخچال، فریزر و ماشین لباس شویی در زندگی ما اولویت دارند. اما وقتی یخچال،فریزر و ماشین لباس شویی خراب میشود شما کلافه میشوید و نیاز به تعمیر یخچال و فریزر و تعمیر لباسشویی دارید.

علائم خرابی یخچال و فریزر کدامند و چگونه به تعمیر یخچال و فریزر بپردازیم؟

علائم خرابی یخچال ممکن است صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… باشد.
ممکن است قطعه ای از یخچال نیم سوز شود.گاهی ممکن است قطعه ای از آن به طور کامل بسوزد،گاهی نیز ممکن است قطعاتی از یخچال به تعمیر نیاز داشته باشد.این امر قطعا توسط یک فرد متخصص باید انجام گیرد و عیب یابی بشود.همانطور که در ابتدای صحبت هایمان گفتیم یخچال یکی از مهم ترین لوازم برقی در تمامی خانه هاست و تعمیر یخچال نیز در جای خود برای عملکرد درست این سیستم مهم است. تشخیص اینها باید توسط یک متخصص انجام گیرد.

یخچال،فریزر و لباسشویی معمولا به دلیل حجم کاری بالا و نیز عواملی همچون نوسان برق، استفاده نادرست و … دچار مشکلات عملکردی می شود. به عنوان مثال یخچال و فریزر ممکن است سرمای داخل آن کاهش پیدا کند که در این صورت باید قطعاتی همچون کندانسور مورد بررسی قرار بگیرند. صدای یخچال هم مشکل دیگری است که ممکن است ناشی از خرابی موتور یا تراز نبودن این دستگاه باشد. خرابی ترموستات باعث از کار افتادن کمپرسور شده و عملکرد یخچال را نیز مختل می سازد. اتومات نکردن یخچال هم به دلیل خرابی قطعاتی همچون موتور اتفاق می افتد. همه این مشکلات در حالی رخ می دهند که عیب یابی و ترمیم به موقع آنها تاثیر بسزایی در برطرف شدنشان دارد.

تعمیرات یخچال و فریزر و تعمیر ماشین لباسشویی شامل چه چیزهایی میشود؟

تعمیرات یخچال و فریزر و تعمیرات لباسشویی شامل بررسی، عیب‌یابی، سرویس و تعمیر انواع یخچال، فریزر،ماشین لباسشویی و سایدبای‌ساید است که توسط تعمیرکار متخصص باید انجام می‌شود.

تعمیر یخچال فریزر چگونه انجام می شود؟

کلیات تعمیر یخچال فریزر ، تفاوتی با روند ترمیم یخچال های معمولی ندارد. بیشتر قطعات مشترک هستند و در هر دو بخش فریزر و یخچال فعالیت دارند. برای تعمیر هریک از مدل های یخچال فریزر اعم از کمبی، دوقلو، بالا پایین و …، اول دستگاه عیب یابی می شود. تعمیرکار بر اساس مشکلات و علائم موجود، بخش های معیوب یا آسیب دیده را شناسایی می کند. سپس با توجه به شدت خرابی، اقدامات لازم را برای رفع ایرادهای عملکردی یخچال انجام می دهد.

ممکن است در طول روند تعمیرات یخچال و فریزر، نیاز به تعویض یک یا چند قطعه باشد. در این صورت، تعمیرکار اول هماهنگی های لازم را با کاربر انجام می دهد و در صورت رضایت مشتری، قطعه آسیب دیده تعویض می گردد. گفتنی است پرسنل نمایندگی تعمیرات یخچال، برای تعویض بخش های معیوب این دستگاه از قطعات اورجینال استفاده می کنند. به این ترتیب می توان اطمینان داشت که یخچال فریزر مثل روز اول و بدون ایراد و نقص کار می کند.

شرکت آسان فیکس با پشتیبانی 24 ساعته و بهترین سرویس آماده تعمیر یخچال و فریزر و تعمیر ماشین لباس شویی شماست.

https://asanfix.com/
مشخصات آگهی
09919394311
3sotweb833@gmail.com
سه سوت وب
کرج > البرز
ثبت : دوشنبه 19 خرداد 1399 | انقضاء : چهارشنبه 19 خرداد 1400
بازدید : 105